Пропускане към основното съдържание

Кметът на Девня гласува за стабилна България

Свилен Шитов: "Всеки избор е важен"
Кметът на Девня Свилен Шитов, който е и общински ръководител на ПП ГЕРБ в индустриалния град, упражни своя вот в СУ „Васил Левски“, квартал „Девня-2“. Там има и секция за машинно гласуване, която се радва на голям интерес от страна на избирателите и в която до този момент са гласували около 30 души.

"Състоянието на нашата община беше тежко, но полагаме усилия Девня да върви напред. Стабилността в държавата е ключов фактор за успешната реализация на нашите проекти, по които работим. Затова е важно да гласуваме за президент и вицепрезидент”, коментира кметът на Девня и общински ръководител на ПП ГЕРБ.

Свилен Шитов участва и в паралелно провеждащия се с президентския вот национален референдум и коментира, че всеки избор е важен.

Избирателната активност в община Девня се покачва осезаемо. Към 12 часа за президент и вицепрезидент са гласували 30.24% от имащите това право, а в националния референдум - 24.35%. Изборният ден протича спокойно. Няма сигнали за нарушения и престъпления.

КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

Коментари